aboutus
QC profilu

System Kontroli Jakości

 

Zechen Fitness jest fabryką produkującą wszelkiego rodzaju CrossFit i sprzęt fitness, taki jak uchwyty do crossfitu, drewniane kółka gimnastyczne, kółka gimnastyczne ABS, paski do podnoszenia ciężarów, opaski na nadgarstki do podnoszenia ciężarów, pas do podnoszenia ciężarów, rękawy do podnoszenia kolan, skakanka CrossFit, pętla oporowa Opaski, kreda z węglanu magnezu itp.

 

Zechen Fitness posiada bardzo rygorystyczny System Kontroli Jakości.Wykonujemy 100% kontrolę na każdym etapie procesu produkcyjnego.

  • Cięcie (na tym etapie wykonujemy 100% kontrolę jakości dla każdej pojedynczej sztuki, jeśli któraś z sztuk nie jest w porządku, musimy ponownie ciąć.)
  • Druk (rysunek do druku wysyłamy do naszego klienta przed wykonaniem formy z logo, gdy nasz zwyczaj potwierdzi rysunek do druku, przystępujemy do wykonania formy. Przed wydrukiem ustalamy lokalizację druku zgodnie z potwierdzonym rysunkiem druku i mamy specjalne osoby potwierdzające rozmiar i lokalizacja druku, po potwierdzeniu, zaczynamy druk.Dział poligraficzny posiada również kontrolę jakości, gwarantuje, że jakość druku będzie w 100% ok, jeśli zostaną znalezione jakieś wadliwe sztuki, wracają z cięcia. )
  • Wytłaczanie (Wytłaczanie odbywa się na podstawie druku, jak tylko dział druku przekaże szt. druku, dział tłoczenia dokonuje kontroli jakości, jeśli są jakieś wadliwe szt., należy napisać wniosek i poprosić o ponowne wycięcie. Wytłaczanie logo odbywa się zgodnie z drukiem również rysunek, nasi ludzie kontrolujący jakość sprawdzają pierwsze sztuki, jak tylko pierwsze sztuki zostaną wykonane, wytłoczą pozostałe wartości masy.)
  • Szycie (Kiedy szwalnia otrzyma materiał z działu tłoczenia, przeprowadza kontrolę jakości. Po potwierdzeniu, że wszystko jest w porządku, przystępują do szycia produktu. Szycie wykona szycie zgodnie z „PO produkcji”, „PO produkcji” jest papier w systemie Zechen Fitness, który zawiera wszystkie szczegóły zamówienia Kontrola jakości ludzie muszą sprawdzić pierwsze sztuki każdego zamówienia, gdy tylko pierwsze sztuki zostaną potwierdzone, zaczynają zszywać resztę w zamówieniu. )
  • Czyszczenie (produkty Clearning to jedna z najważniejszych rzeczy podczas produkcji, czyścimy całą nitkę, a jeśli na tym etapie zostanie znaleziona jakaś wadliwa sztuka, wróci ona z powrotem do działu szycia. )
  • Pakowanie (pakowanie jest ostatnim etapem całej produkcji, pakujący wykonują 100% kontrolę jakości dla każdego pojedynczego produktu. Mamy również kontrolę jakości, która przeprowadza ostateczną kontrolę po zapakowaniu)

Zechen Fitness to młody i potężny zespół, doskonale rozumiemy, że w biznesie najważniejsza jest JAKOŚĆ.Nasze produkty są produkowane zgodnie ze standardami amerykańskimi i europejskimi, które są eksportowane na pokład od 2016 roku. W ciągu ostatnich lat zdobyliśmy bardzo dobrą międzynarodową reputację i zdobyliśmy dużą popularność.Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas na drodze tworzenia wspaniałej przyszłości.

Certyfikaty
Szczegóły kontaktu