aboutus

Hunan Zechen Fitness Co., Ltd.

companyPics.title
1
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: ZACHEN FITNESS
Ilość pracowników: 50~80
Coroczne wyprzedaże: 500000-1000000
Rok założenia: 2016
pc Export: 90% - 100%
Main product: Crossfit grips, wrist wraps, lifting straps, gymnastic ring,
O nas
Wprowadzenie

Zechen Fitness została założona w 2016 roku, jesteśmy fabryką skupiającą się głównie na produkcji wszelkiego rodzaju sprzętu do crossfitu, takiego jak kółka gimnastyczne, opaski treningowe do zawieszania, opaski na nadgarstki, pasy do podnoszenia, uchwyty do crossfitu, nakolanniki, skakanki, piłki do masażu i bandaże ochronne .Eksportujemy głównie do Europy, Ameryki, Azji Południowo-Wschodniej i Australii itp. Wszystkie nasze produkty mogą być spersonalizowane i oznaczone marką.

Zechen Fitness ma młody i potężny zespół, który mocno nalega na oferowanie najwyższej jakości i najlepszej obsługi w najlepszej możliwej cenie.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości, efektywnej i profesjonalnej obsługi.Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas na drodze tworzenia wspaniałej przyszłości.

Historia

Zechen Fitness została założona w 2016 roku, jesteśmy fabryką skupiającą się głównie na produkcji wszelkiego rodzaju sprzętu do crossfitu, takiego jak kółka gimnastyczne, opaski treningowe do zawieszania, opaski na nadgarstki, pasy do podnoszenia, uchwyty do crossfitu, nakolanniki, skakanki, piłki do masażu i bandaże ochronne .Eksportujemy głównie do Europy, Ameryki, Azji Południowo-Wschodniej i Australii itp.

  • 2016, 7 lipca 2016 powstała firma Zechen Fitness. Skupiliśmy się na wszelkiego rodzaju rzeczach fitness, takich jak opaski oporowe, skakanki, obciążniki, hantle, sztangi itp. Zaczynaliśmy jako agencja handlowa outsourcingu wszystkich naszych produktów w 2016 roku i 2017.
  • 2017 Zaczynamy projektować własne produkty w oparciu o dotychczasowe doświadczenie eksportowe.Uruchomiliśmy własny dział produkcyjny produkujący wszelkiego rodzaju produkty do szycia, takie jak uchwyty do crossfitu, opaski na nadgarstki do podnoszenia ciężarów, owijki na nadgarstki, nakolanniki do podnoszenia, kółka gimnastyczne itp.
  • 2018, Opracowaliśmy nasze uchwyty ze skóry zamszowej, uchwyty z perforowanej skóry z mikrofibry i uchwyty z włókna węglowego.Zechen Fitness jest pierwszą firmą w Chinach produkującą uchwyty z mikrofibry i włókna węglowego.Nasze uchwyty zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku amerykańskim i europejskim.
  • 2019, W roku 2019 opracowaliśmy uchwyty diamentowe, które bardzo dobrze sprzedawały się również na rynku europejskim.Opracowaliśmy również pasek do podnoszenia ciężarów, który jest zupełnie inny niż na rynku, nasz pasek do podnoszenia ma grubość 3 mm, który jest mocniejszy i trwalszy do ciężkich treningów.I otrzymaliśmy 3 patenty na nasze produkty.
  • 2020, W tym roku rozwijaliśmy kolejne produkty, takie jak gumowane uchwyty ręczne i kevlarowe uchwyty.Jesteśmy pierwszą firmą produkującą tego typu uchwyty w Chinach.Opracowaliśmy również unikalne typy wrist wrapów oraz karabińczykowe kółka gimnastyczne, które cieszą się dużą popularnością na rynku zagranicznym.
  • 2021, Cały czas opracowujemy nowe uchwyty z serii G, które są wykonywane w różnych kształtach.Wykonujemy również wyjątkowy model wrist wrapów z tkaniny bawełnianej.

Zechen Fitness wciąż się porusza i rośnie.

 

Usługa

> Solidne doświadczenie
Oferujemy doskonałą obsługę w najbardziej konkurencyjnych cenach. W rezultacie nasz produkt zyskał dużą popularność w Europie, Ameryce Północnej i na rynku australijskim.

> Bezpłatny projekt i rysunki logo

Odezwiemy się do Ciebie z konkretnym rysunkiem, jeśli podasz nam swój pomysł lub niestandardowe szczegóły logo.

> Zdolność produkcyjna
Posiadamy fabrykę narzędzi do posadzek oraz wtryskownię.Te własne fabryki zapewniają nie tylko kontrolę jakości i wydajność produkcji, ale także możliwość spełnienia niestandardowych wymagań klientów.Wycenę na oprzyrządowanie można zaoferować w ciągu 24 godzin, a oprzyrządowanie można zakończyć w ciągu siedmiu dni.

> Możliwość OEM/ODM
Posiadamy centrum badawczo-rozwojowe.Wszystkie nasze produkty i linie produktów mogą być przyjmowane jako zamówienia OEM. Przyjmujemy również zamówienia na projektowanie i produkcję nowych modeli lub produktów. Minimalne zamówienie dla OEM podlega negocjacji.

 

 

Chiny Hunan Zechen Fitness Co., Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

Chiny Hunan Zechen Fitness Co., Ltd. profil firmy 0

Szczegóły kontaktu